Ακολουθήστε μας

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΑ

ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΒΑΘΜΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΙ ΙΕΡΑΠΟΛΗ, 2-2

Ισόπαλοι με 2-2 έμειναν Άρης Χολαργού και Ιεράπολη, στα πλαίσια της 11ης αγωνιστικής για τον 1ο όμιλο της Β’ κατηγορίας.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 16′ με το γκολ του Σταύρου, ενώ ο Μίσκας έκανε το 0-2 στο 51′.

Το ματς πήρε μια άγρια ομορφιά στις καθυστερήσεις, καθώς Γκόνος και Χριστοφιλόπουλος ισοφάρισαν σε λίγα λεπτά σε 2-2.

Ο Άρης Χολαργού με την ισοπαλία έμεινε στην 9η θέση με 14 βαθμούς, με την Ιεράπολη να μένει 14η μόλις με 7.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ: Πετράκης, Σκόντζος (81’ Χριστοφιλόπουλος), Δουλάκης, Βλάχος Ι., Παναγιώτου, Λούμι, Γαλάτης (54’ Μινζάι), Βλάχος Κ., Τριανταφυλλίδης (61’ Μπαρδής), Γκόνος, Βεντούρης.

ΙΕΡΑΠΟΛΗ: Λαγκαδίτης, Σπάρος, Μανωλίκας (78’ Γκίνης), Τουλιαγκάνοφ, Κονσολαίνας, Καμπύλης, Μπόγδανος, Πέττας, Μίσκας (90’ Τασσόπουλος), Αρβανιτάκης (90’ Τόπι), Σταύρου