Ακολουθήστε μας

Uncategorized

Διπλό του Λεοντικού επί του Ατρομήτου (video)

Σπουδαία εμφάνιση του Λεοντικού επί του Ατρομήτου που επικράτησε με 2-1 κι έκανε τη δεύτερη νίκη στο πρωτάθλημα.

Το σκορ άνοιξε στο 45′ η Κατσούλη με ωραίο πλασέ ενώ στο 60′ χάθηκε η ευκαιρία για τον Λεοντικό να διπλασιάσει τα τέρματά του, αφού το πέναλτι της Ντάτης απόκρουσε η Δημητρακόπουλου. Στο 63ο λεπτό η Γκούφα με ωραία ενέργεια από αριστερά και αφού πέρασε όλες τις αντιπαλους που βρήκε μπροστά της εκανε το 0-2. Ο Ατρόμητος στο 88ο λεπτό κατέφερε και μείωσε το σκορ με κοντινή κεφάλια της Μισιρλή.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Δημητρακοπούλου, Σύρμη, Λαδοπούλου (60′ Κυριακίδα), Κώστα, Grundhann, Κατσάνου (85′ Σκαρλάτου), Λαδερού, Κουκουλοπούλου, Σουράδου (60′ Καλέμη), Μισιρλή, Δαμουλιάνου (52′ Παπαντωνίου).

ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ: Φουντουλάκη, Ντάτης, Μπαρτζά, Πετροπούλου, Κατσούλη (70′ Γιαζατζίδη), Ποντικοπούλου (72′ Χουλιάση), Σαββοπούλου, Κωστάκη, Θεοδωράκη (79′ Κορατζινού), Γιαννούτσου, Γκούφα.