Ακολουθήστε μας

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΑ

Όλα τα αποτελέσματα στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ (16-17/10)

Δείτε αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα και στις τρεις κατηγορίες των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΑ.

Αναλυτικά:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 2-4
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 0-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-4
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 0-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1-1

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 0-4
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 3-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 3-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2-0

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 0-5
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 2-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 2-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ 0-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3-3

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-3
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 1-1
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0-1

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ 5-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΟΨ 0-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 3-1
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ 0-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 1-2

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 6-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 2-4
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 0-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ 1-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 3-2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 3-1
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 1-5

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ 2-4
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 0-6

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1-2
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 1-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0-0
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2-1

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ 0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 0-3
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ 3-3

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΑΦΟΒΟΣ 2-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 0-6
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ 0-5
ΑΡΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2-0
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 3-1

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 0-6
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΥΚΑΚΙ 4-0
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ 1-2

More in Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΑ