Ακολουθήστε μας

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΑ

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (23-24/10)

Ακόμα μια αγωνιστική με θέαμα και πολλά γκολ είδαμε το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της ΕΠΣΑ.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 0-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 1-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 3-1

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 1-2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 0-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 0-1

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 0-4
ΒΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 4-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 1-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 0-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2-3

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ 3-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ 1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΙΑΣΩΝ 3-0

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 0-2
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-3
ΠΟΨ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ 1-0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 0-4
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 1-3
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 1-0

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 0-5
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-4
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 1-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 2-0
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3-1

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 2-1
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 0-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 0-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 0-0

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 4-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 5-0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ 0-1
ΠΕΥΚΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 4-0

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 0-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ 2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 3-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1-2

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 3-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1-2

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΡΙΩΝ 7-0
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ 1-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 1-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 6-0
ΑΦΟΒΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ 2-2

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1-0
ΚΟΥΚΑΚΙ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ 0-6
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ 1-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3-2

More in Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΑ