Ακολουθήστε μας

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΑ

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (30-31/10)

Γεμάτο δράση από τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αθηνών αυτό το Σαββατοκύριακο. Πολλά γκολ σημειώθηκαν στα γήπεδα της Αθήνας, ενώ πλούσιο ήταν το θέαμα.

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 2-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 1-2

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 4-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 3-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 0-1

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ 2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3-3
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1-0

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2-1
ΙΑΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0-1
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 0-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-2

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ 0-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 3-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 2-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΛΩΝΟΣ 1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ 1-0

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 1-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ 5-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 3-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 4-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 0-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 3-3
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4-1
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 1-0

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0-3
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΕΥΚΗ 4-6
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 0-2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 0-5

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1-4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 1-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3-0

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ 1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 3-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2-3
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ 4-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 1-2

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
ΑΡΙΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 3-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΦΟΒΟΣ 5-1
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ 1-2
ΠΛΑΤΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 1-6

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 2-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ 0-4
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ 5-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ 1-2

More in Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΑ