Ακολουθήστε μας

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΑ

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (9-10/10) στην ΕΠΣΑ

Γεμάτο δράση και γκολ ήταν το Σαββατοκύριακο και στις τρεις κατηγορίες της ΕΠΣ Αθηνών.

Αναλυτικά:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 3-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 2-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 2-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΡΟΥΦ 0-3
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ 4-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1-0

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ 0-1
ΒΥΡΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 2-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 3-2

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-1
ΙΑΣΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ 1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ 1-2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2-2

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 2-2
ΠΟΨ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 3-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 1-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ 1-0

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-3
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 2-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 7-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 1-1
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1-1

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 2-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 1-0
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 0-1

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ 0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1-1
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1-1
ΠΕΥΚΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 2-0

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1-3
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3-1
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 3-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 0-0

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-2
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 3-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 4-2
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2-0

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 2-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ 2-1
ΑΦΟΒΟΣ – ΑΡΙΩΝ 2-2
ΠΛΑΤΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 8-0

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ 1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 2-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΚΟΥΚΑΚΙ 2-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 5-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ 1-1

More in Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΑ