Ακολουθήστε μας

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΑ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΗΝ ΕΠΣΑ

Τα 2/3 των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΑ συμπληρώνονται αυτό το Σαββατοκύριακο, με τη διεξαγωγή της 20ης αγωνιστικής και στις 3 κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα…

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

Σάββατο 15:00

ΤΑΥΡΟΥ Β’: Χαραυγιακός- Ολυμπιακός Λιοσίων

ΧΑ’Ι’ΔΑΡΙΟΥ: Θρίαμβος Χα’ι’δαρίου- Αθηνα’ι’κός

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α’: Χολαργός- Μελίσσια

ΙΛΙΟΥ: Ιάσωνας- ΑΕ Ηράκλειο

ΗΦΑΙΣΤΟΥ: ΑΟ Περιστερίου- ΓΣ Αργυρούπολης

Κυριακή 15:00

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Νέα Ιωνία- Αγία Παρασκευή

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β’: Αρης Πετρούπολης- Πετράλωνα

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Κένταυρος Βριλησσίων- Ηφαιστος Περιστερίου

2ος όμιλος

Σάββατο 15:00

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Σούρμενα- Τράχωνες

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ: Καματερό- Διάνα Ηλιούπολης

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β’: Φωστήρας Ηλιούπολης- Χα’ι’δάρι

ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ: Παλαιό Φάληρο- Λυκόβρυση

ΡΟΥΦ: ΠΑΟ Ρουφ- Πανερυθρα’ι’κός

Κυριακή 15:00

ΤΑΥΡΟΥ Β’: Αγιαξ Ταύρου- Παπάγος

ΤΡΑΧΩΝΩΝ: Θύελλα Αγίου Δημητρίου- Κηπούπολη

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Απόλλων Χαλανδρίου- Ηλιούπολη

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

Σάββατο 15:00

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Αλσούπολη- ΑΟΝΦ Ατταλος

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Χαλάνδρι- ΑΕ Μεταμόρφωσης

ΕΡΓΑΝΗΣ: Δόξα Βύρωνος- Αίμος Πετρούπολης

Κυριακή

11:00

ΧΑ’Ι’ΔΑΡΙΟΥ: Λύκοι Χα’ι’δαρίου- Βύρωνας

15:00

ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ: Ιεράπολη- Εθνικός Αστέρας

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’: Αρης Χολαργού- ΑΕ Περιστερίου

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α’; ΑΟΝ Αργυρούπολης- Λαύρα Αργυρούπολης

ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Αρης Καλαμακίου- Φοίνικας Περιστερίου

2ος όμιλος

Σάββατο 15:00

ΚΥΨΕΛΗΣ: Αθηνα’ί’δα- Ταταύλα

ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Ελπίδα Αγίων Αναργύρων- Αστέρας Ζωγράφου

Κυριακή

11:30

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: Νέα Σμύρνη- Παράδεισος

15:00

ΠΕΥΚΗΣ: Πεύκη- Κοψαχείλα

ΚΑΙΣΑΡΑΝΗΣ: Μικρασιατικός- ΑΟ Ιλίου

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ/ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: Ατρόμητος Μεταμόρφωσης- Ελευθερούπολη

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Πλάτωνας- Γκυζιακός

ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Ορφέας Αιγάλεω- Κολωνός

3ος όμιλος

Σάββατο 15:00

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Νεοπεντελικός- Κεραυνός Γλυφάδας

ΧΩΡΑΦΑΣ: Ανθούπολη- Δούρειος

ΓΟΥΔΗ; Αγιος Θωμάς- ΠΟΨ

Κυριακή

11:00

ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ηρακλής Περιστερίου- Τερψιθέα

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Βριλήσσια- Αγία Ελεούσα

ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Χαλκηδονικός- Κηφισιά 2010

15:00

ΚΥΨΕΛΗΣ: Αστέρας Εξαρχείων- ΠΑΣ Γαλάτσι

ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ: Δάφνη Παλαιού Φαλήρου- Αγιος Δημήτριος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

Σάββατο 15:00

ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Διαγόρας Αιγάλεω- Ερμής Ηρακλείου

Κυριακή

09:00

ΡΟΥΦ: Δάφνη Αθηνών- Θρίαμβος Αθηνών

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Πατήσια- Αναγέννηση Πετρούπολης

11:00

ΧΩΡΑΦΑΣ: Αμιλλα Περιστερίου- Χρυσούπολη

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Θύελλα Περιστερίου- Μαρούσι

12:00

ΡΟΥΦ: Λέοντες- Γαλαξίας

15:00

ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Πανιώνιος Καισαριανής- Τριφυλλιακός

ΧΩΡΑΦΑΣ: Πράσινα Πουλιά- Δάσος Χα’ι’δαρίου

2ος όμιλος

Σάββατο 15:00

ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Φωστήρας Καισαριανής- Πέρα Κλουμπ

Κυριακή

09:00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ: ΑΟ Κωφών- Κρόνος Αθηνών

ΤΑΥΡΟΥ Β’: Φοίνικας Καλλιθέας- Νίκη Αλίμου

ΚΥΨΕΛΗΣ: Αμπελόκηποι- Ιπποκράτης

11:00

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Παγκράτι- Ιλίσια 2004

ΥΜΗΤΤΟΥ: Προμηθέας- Ατρόμητος Χαλανδρίου

12:00

ΚΥΨΕΛΗΣ: Ατλας Κυψέλης- Βοτανικός

15:00

ΡΟΥΦ: Πανθησειακός- ΓΣ Καισαριανής

3ος όμιλος

Σάββατο 15:00

ΓΛΥΦΑΔΑΣ: Ποσειδώνας Γλυφάδας- Αρίωνας

ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Καλαμάκι- Κεραυνός Πετρούπολης

ΥΜΗΤΤΟΥ; Υμηττός- ΑΕ Ιλίου

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Αίας Αθηνών- Αττικός

Κυριακή

11:00

ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ: Ιωνρες Παλαιού Φαλήρου- Κορωνίδα

ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Θεμιστοκλής- Κεραμεικός

12:00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Λαρισα’ι’κός- Αφοβος

15:00

ΧΑ’Ι’ΔΑΡΙΟΥ: Αστέρας Χα’ι’δαρίου- Ζέφυρος

 

 

 

 

 

More in Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΑ